• różowe
  • 1pdf
  • jadeit kulka
  • różowe
  • 1pdf
  • jadeit kulka

ZESTAW DLA MAMY I CÓRKI BRANSOLETKA Z MLECZNYM KRYSZTAŁEM I JADEITAMI

7 dni

320.00 PLN

Moja najnowsza kolekcja biżuteria powstała z mleka mamy karmiącej- mleko mamy, która zamawia u mnie taką pamiątkę przechodzi przez specjalne procesy konserwacji i utrwalania by w połączeniu z żywicą jubilerską stać się trwałym tworzywem, które zostaje oprawione i staje się biżuterią - by zatrzymać wspomnienia niezwykłego czasu karmienia...

Zestaw bransoletek dla mamy i córki :) Bransoletka dla mamy z mlecznego kryształka o fasetowanych ręcznie szlifowanych ściankach, pięknie odbijających światło, naturalnych gładkich kul jadeitów w towarzystwie ozdobnych przekładek z cyrkoniami i identyczna mniejsza wersja bransoletki dla córki.

Wielkość mlecznego kryształka to to ok.18 mm większej bransoletce 12 mm w mniejszej, kulki jadeitu 10 mm.

Rozmiar bransoletki  wybierz zaznaczając przy zamówieniu obwód nadgarstka.

Do wyboru jest również kolor jadeitu.

Biżuteria pakowana jest w nasze firmowe pudełko zapewniające biżuterii bezpieczne przechowywanie.

Wykonanie mlecznej biżuterii to proces wymagający czasu i pracy dlatego czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 14-21 dni od momentu zaksięgowania wpłaty. 

Jeśli składasz zamowienie na biżuterię z mlecznej kolekcji, niezbędnym krokiem do jej wykonania jest dostarczenie Twojego mleka do naszej pracowni.

Odciągnij ok. 30 ml mleka (może być to mleko nawet zamrożone od bardzo dawna - należy je rozmrozić przed wysyłką lub zmieszane z kilku porcji odciągnięć). Mleko przelej do dobrze zakręcanego pojemniczka lub woreczków do przechowywania pokarmu i wyślij na adres pracowni, szczelnie owinięte folią bąbelkową w kopercie ochronnej- bąbelkowej. 

Jeśli jesteś mieszkanką Łodzi lub jesteś akurat w naszym mieście przejazdem mleko można dostarczyć osobiście po wcześniejszym kontkacie mailowym lub telefonicznym lub poprzez wiadomość na fb 4 Sesons Jewelry

Adres do wysyłki:

Marta Rżanek 

ul. św. Teresy 23A/18 

91-348 Łódź