• lapis i wisiorek kropla
  • lapis i wisiorek kropla

KOMPLET Z MLECZNĄ KROPLĄ PŁATKAMI ZŁOTA I LAPIS LAZULI

7 dni

400.00 PLN

Moja najnowsza kolekcja biżuteria powstała z mleka mamy karmiącej- mleko mamy, która zamawia u mnie taką pamiątkę przechodzi przez specjalne procesy konserwacji i utrwalania by w połączeniu z żywicą jubilerską stać się trwałym tworzywem, które zostaje oprawione i staje się biżuterią - by zatrzymać wspomnienia niezwykłego czasu karmienia...

Piękny i elegancki zestaw z lapis lazuli.

 Bransoletka z mlecznej kropli, ozdobionej ręcznie nakładanymi płatkami złota 23,25 K, pochodzącymi z włoskiej kuźni Giusto Manetti Battiloro zawieszona na pozłacanej zawieszce ze srebra pr. 925 oraz naturalnych kamieni lapis lazuli w komplecie z wisiorkiem połyskującym płatkami złota na złoconym subtelnym łańcuszku.

Wielkość mlecznej kropli to to ok.17 mm, kulki lapis lazuli 8 mm.

Długość łańcuszka do wyboru.

Rozmiar bransoletki  wybierz zaznaczając przy zamówieniu obwód nadgarstka.

Biżuteria pakowana jest w nasze firmowe pudełko zapewniające biżuterii bezpieczne przechowywanie.

Wykonanie mlecznej biżuterii to proces wymagający czasu i pracy dlatego czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 4-6 tygodni  od momentu zaksięgowania wpłaty. 

Jeśli składasz zamowienie na biżuterię z mlecznej kolekcji, niezbędnym krokiem do jej wykonania jest dostarczenie Twojego mleka do naszej pracowni.

Odciągnij ok. 35-50 ml mleka (może być to mleko nawet zamrożone od bardzo dawna - należy je rozmrozić przed wysyłką lub zmieszane z kilku porcji odciągnięć). Mleko przelej do dobrze zakręcanego pojemniczka lub woreczków do przechowywania pokarmu i wyślij na adres pracowni, szczelnie owinięte folią bąbelkową w kopercie ochronnej- bąbelkowej. 

Jeśli jesteś mieszkanką Łodzi lub jesteś akurat w naszym mieście przejazdem mleko można dostarczyć osobiście po wcześniejszym kontkacie mailowym lub telefonicznym lub poprzez wiadomość na fb 4 Sesons Jewelry

Adres do wysyłki:

Marta Rżanek 

ul. św. Teresy 23A/18 

91-348 Łódź