• p19
  • 13jpg
  • p19
  • 13jpg

BRANSOLETKA Z MLECZNYM KRYSZTAŁEM NA DELIKATNYM ZŁOCONYM ŁAŃCUSZKU

7 dni

130.00 PLN

Moja najnowsza kolekcja biżuteria powstała z mleka mamy karmiącej- mleko mamy, która zamawia u mnie taką pamiątkę przechodzi przez specjalne procesy konserwacji i utrwalania by w połączeniu z żywicą jubilerską stać się trwałym tworzywem - mlecznym kamieniem, który zostaje oprawiony i staje się biżuterią - by zatrzymać wspomnienia niezwykłego czasu karmienia..

Bransoletka z mlecznego kryształka o fasetowanych ręcznie szlifowanych ściankach, pięknie odbijających światło na delikatnym łańcuszku ze srebra próby 925 złoconym złotem 24K.

Wielkość mlecznego kryształka to 12 mm. Długość bransoletki to do wyboru: 17cm, 20cm, 22 cm. Jeśli potrzebna jest inna długość proszę o wiadomość. 

Jest możliwość wykonania samego koralika mlecznego bez łańcuszka, z większym otworem pasującym do każdej bransoletki modułowej  (jego cena wówczas wynosi 99 zł) - poproszę wtedy o wiadomość przy dokonywaniu zamówienia.

Biżuteria pakowana jest w nasze firmowe pudełko zapewniające biżuterii bezpieczne przechowywanie.

Wykonanie mlecznej biżuterii to proces wymagający czasu i pracy dlatego czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 14-21 dni od momentu zaksięgowania wpłaty. 

Jeśli składasz zamowienie na biżuterię z mlecznej kolekcji, niezbędnym krokiem do jej wykonania jest dostarczenie Twojego mleka do naszej pracowni.

Odciągnij ok. 25 ml mleka (może być to mleko nawet zamrożone od bardzo dawna - należy je rozmrozić przed wysyłką lub zmieszane z kilku porcji odciągnięć). Mleko przelej do dobrze zakręcanego pojemniczka lub woreczków do przechowywania pokarmu i wyślij na adres pracowni, szczelnie owinięte folią bąbelkową w kopercie ochronnej- bąbelkowej. 

Jeśli jesteś mieszkanką Łodzi lub jesteś akurat w naszym mieście przejazdem mleko można dostarczyć osobiście po wcześniejszym kontkacie mailowym lub telefonicznym lub poprzez wiadomość na fb 4 Sesons Jewelry

Adres do wysyłki:

Marta Rżanek 

ul. św. Teresy 23A/18 

91-348 Łódź