• bransoeltka koral i kuleczka
  • 3pdf
  • bransoeltka koral i kuleczka
  • 3pdf

BRANSOLETKA Z MLECZNĄ KULECZKĄ, KORALAMI I JADEITAMI

7 dni

199.00 PLN

Moja najnowsza kolekcja biżuteria powstała z mleka mamy karmiącej- mleko mamy, która zamawia u mnie taką pamiątkę przechodzi przez specjalne procesy konserwacji i utrwalania by w połączeniu z żywicą jubilerską stać się trwałym tworzywem - mlecznym kamieniem, który zostaje oprawiony i staje się biżuterią - by zatrzymać wspomnienia niezwykłego czasu karmienia..

Bransoletka z mlecznej malutkiej kuleczki zawieszonej na pozłacanym 24K złotem elemencie ze srebra pr. 925 oraz pastelowych pięknych kuleczek naturalnego korala oraz jadeitu. 

Wielkość mlecznej kuleczki to 6 mm, kulki kamieni naturalnych 4 mm.

Rozmiar bransoletki  wybierz zaznaczając przy zamówieniu obwód nadgarstka. Ten model jest również dostępny w małych rozmiarach  - dedykowany jako pamiątka dla córki, będzie doskonale wyglądał na malutkiej rączce kilkuletniej dziewczynki i przypominał o cennym darze jaki dostała od swojej mamy w postaci mleka. 

Biżuteria pakowana jest w nasze firmowe pudełko zapewniające biżuterii bezpieczne przechowywanie.

Wykonanie mlecznej biżuterii to proces wymagający czasu i pracy dlatego czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 4-6 tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty. 

Jeśli składasz zamowienie na biżuterię z mlecznej kolekcji, niezbędnym krokiem do jej wykonania jest dostarczenie Twojego mleka do naszej pracowni.

Odciągnij ok. 15 ml mleka (może być to mleko nawet zamrożone od bardzo dawna - należy je rozmrozić przed wysyłką lub zmieszane z kilku porcji odciągnięć). Mleko przelej do dobrze zakręcanego pojemniczka lub woreczków do przechowywania pokarmu i wyślij na adres pracowni, szczelnie owinięte folią bąbelkową w kopercie ochronnej- bąbelkowej. 

Jeśli jesteś mieszkanką Łodzi lub jesteś akurat w naszym mieście przejazdem mleko można dostarczyć osobiście po wcześniejszym kontkacie mailowym lub telefonicznym lub poprzez wiadomość na fb 4 Sesons Jewelry

Adres do wysyłki:

Marta Rżanek 

ul. św. Teresy 23A/18 

91-348 Łódź