• Screen Shot 2020-05-20 at 13.38.26
  • Screen Shot 2020-05-20 at 13.38.26

Bransoletka z koralikiem modułowym i grawerem.

7 dni

240.00 PLN

Moja najnowsza kolekcja biżuteria powstała z mleka mamy karmiącej- mleko mamy, która zamawia u mnie taką pamiątkę przechodzi przez specjalne procesy konserwacji i utrwalania by w połączeniu z żywicą jubilerską stać się trwałym tworzywem - mlecznym kamieniem, który zostaje oprawiony i staje się biżuterią - by zatrzymać wspomnienia niezwykłego czasu karmienia..

Spersonalizowana unikatowa bransoletka z grubego łańcuszka ze srebra próby 925 z mlecznym koralikiem, włoskami dziecka zamkniętymi w szklanej uroczej kuleczce i z Twoim własnym grawerem.

Każda z nas jest inna i na tym polega wielka siła kobiecości. Wybierz z wzornika kształt elementu na jakim chcesz mieć wykonany swój grawer i wykończenie koralika (obły lub o fasetowanych/ciętych  ściankach) które najbardziej do ciebie pasuje. Niech połączą się w biżuterię idealną. Tekst lub imiona/imię jaki chcesz mieć wygrawerowane wpisz w komentarzu do zamówienia podczas składania zamówienia - miejsce na komentarz pojawi się jak klikniesz przycisk "zamawiam".

Bransoletka ma 15-18 cm długości ( napisz w komentarzu jaki rozmiar będzie idealny: 15 cm, 17 cm czy 18 cm) plus 3 cm dodatkowego przedłużenia. Wielkość koralika to 12 mm, szklanej kuleczki 8-10 mm. 

Wykonanie mlecznej biżuterii to proces wymagający czasu i pracy dlatego czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 4-6 tygodni  od momentu zaksięgowania wpłaty. 

Jeśli składasz zamowienie na biżuterię z mlecznej kolekcji, niezbędnym krokiem do jej wykonania jest dostarczenie Twojego mleka do naszej pracowni.

Odciągnij ok. 20-30 ml mleka (może być to mleko nawet zamrożone od bardzo dawna - należy je rozmrozić przed wysyłką lub zmieszane z kilku porcji odciągnięć). Mleko przelej do dobrze zakręcanego pojemniczka lub woreczków do przechowywania pokarmu i wyślij na adres pracowni, szczelnie owinięte folią bąbelkową w kopercie ochronnej- bąbelkowej. 

Jeśli jesteś mieszkanką Łodzi lub jesteś akurat w naszym mieście przejazdem mleko można dostarczyć osobiście po wcześniejszym kontkacie mailowym lub telefonicznym lub poprzez wiadomość na fb 4 Sesons Jewelry

Adres do wysyłki:

Marta Rżanek 

ul. św. Teresy 23A/18 

91-348 Łódź