• 2 i2
  • 2 i2

Bransoletka z dwoma koralikami i szklanymi kuleczkami z grawerem

7 dni

399.00 PLN

Spersonalizowana unikatowa bransoletka z grubego łańcuszka- "żmijki" o średnicy 2,4 mm ze srebra próby 925 z mlecznym koralikiem, koralikiem z pępowiną oraz dwiema kuleczkami ze szkła zawierającymi kosmyki włosów bliskich osób z zawieszką z grawerem.

Każda z nas jest inna i na tym polega wielka siła kobiecości. Wybierz z wzornika kształt elementu na jakim chcesz mieć wykonany swój grawer i wykończenie koralika (obły lub o fasetowanych/ciętych  ściankach) które najbardziej do ciebie pasuje. Niech połączą się w biżuterię idealną. Tekst lub imiona/imię jaki chcesz mieć wygrawerowane wpisz w komentarzu do zamówienia podczas składania zamówienia - miejsce na komentarz pojawi się jak klikniesz przycisk "zamawiam".

Bransoletka ma trzy rodzaje dlugości: 15-18 cm długości plus 3 cm dodatkowego przedłużenia. Wielkość koralika to 12 mm, szklanej kuleczki 8-10 mm. 

Wykonanie mlecznej biżuterii to proces wymagający czasu i pracy dlatego czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 4-6 tygodni  od momentu zaksięgowania wpłaty.