• Zrzut ekranu 2018-11-19 o 19.13.10
  • Zrzut ekranu 2018-12-13 o 22.37.30
  • Zrzut ekranu 2018-11-19 o 19.13.10
  • Zrzut ekranu 2018-12-13 o 22.37.30

MLECZNY KORALIK MODUŁOWY

7 dni

170.00 PLN

 Moja najnowsza kolekcja biżuteria powstała z mleka mamy karmiącej - mleko mamy, która zamawia u mnie taką pamiątkę przechodzi przez specjalne procesy konserwacji i utrwalania by w połączeniu z żywicą jubilerską stać się trwałym tworzywem, które zostaje oprawione i staje się biżuterią - by zatrzymać wspomnienia niezwykłego czasu karmienia...


Spersonalizowany mleczny koralik z dużym otworem pasujący do bransoletek typu Pandora- otwór wewnątrz koralika ma 6 mm średnicy. Idealny pomysł by swoje wspomnienia mieć zawsze przy sobie.

Każda z nas jest inna i na tym polega wielka siła kobiecości. Wybierz wykończenie swojego koralika by pasował idealnie do Twojego stylu.

Cena dotyczy samego koralika bez bransoletki ani innej zawieszki. ( Na zdj. koralik jet już zaaranżowany by pokazać możliwości komponowania mlecznej biżuterii.)

Biżuteria pakowana jest w nasze firmowe pudełko zapewniające biżuterii bezpieczne przechowywanie.

Wykonanie mlecznej biżuterii to proces wymagający czasu i pracy dlatego czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 3-5 tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty. 

Jeśli składasz zamowienie na biżuterię z mlecznej kolekcji, niezbędnym krokiem do jej wykonania jest dostarczenie Twojego mleka do naszej pracowni.

Odciągnij ok. 25 ml mleka (może być to mleko nawet zamrożone od bardzo dawna - należy je rozmrozić przed wysyłką lub zmieszane z kilku porcji odciągnięć). Mleko przelej do dobrze zakręcanego pojemniczka lub woreczków do przechowywania pokarmu i wyślij na adres pracowni, szczelnie owinięte folią bąbelkową w kopercie ochronnej- bąbelkowej. 

Jeśli jesteś mieszkanką Łodzi lub jesteś akurat w naszym mieście przejazdem mleko można dostarczyć osobiście po wcześniejszym kontkacie mailowym lub telefonicznym lub poprzez wiadomość na fb 4 Sesons Jewelry

Adres do wysyłki:

Marta Rżanek 

ul. św. Teresy 23A/18 

91-348 Łódź